IUNG
Strona główna

Aktualności...

Nagroda Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju Email

02.11.2020 Mamy przyjemność poinformować, że pracownik Instytutu, magister inżynier Sylwia Siebielec otrzymała kolejną nagrodę za realizację projektu Narodowego Centrum Nauki pt.: „Rola mikroorganizmów w zasiedlaniu składowisk odpadów pohutniczych przez rośliny oraz ich wpływ na biodostępność pierwiastków śladowych”: Odznaczenie „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju” .

Więcej…
 
Transmisja konferencji: "Wpływ rolnictwa na jakość środowiska przyrodniczego" na kanale YouTube Email

30.10.20

Szanowni Państwo z uwagi na duże zainteresowanie konferencją (przekraczające pojemność platformy ZOOM) informujemy, że osoby, które w dniu 3 listopada nie będę mogły zalogować się na tej platformie, będą miały możliwość śledzenia konferencji na YouTube w trybie live Link: https://youtu.be/eTU1t2PPaOA

Więcej…
 
Start projektu “AgroFossilFree”: Strategie i technologie na rzecz europejskiego rolnictwa bezemisyjnego. Email

28.10.20

Start projektu “AgroFossilFree”: Strategie i technologie na rzecz europejskiego rolnictwa bezemisyjnego

14 października 2020 roku w trybie on-line odbyło sie spotkanie Kick-off projektu AgroFossilFree, który otrzymał finansowanie w ramach programu Horyzont 2020. Projekt realizowany będzie przez 15 partnerów z dziewięciu krajów europejskich i koordynowany przez Centru Badań i Technologii – Hellas (CERTH).

Więcej…
 
Wyzwania wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich Email

20.10.20 W dniu 15 października 2020 r. odbyła się konferencja naukowa nt. „Wyzwania wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich”. Konferencję zorganizował Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach przy współpracy z Instytutem Rozwoju Miast i Regionów, Instytutem Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN, Towarzystwem Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Ministerstwem Rozwoju Wsi i Rolnictwa. Z uwagi na zagrożenie Covid-19 spotkanie odbyło się w formie webinarium. Celem konferencji była ocena możliwości wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich z wykorzystanie pełnego potencjału wsi, uwarunkowań przyrodniczych, gospodarczych i społeczno-kulturowych oraz określenie najważniejszych wyzwań w tym zakresie.

Więcej…
 
Integracja i doskonalenie systemów klasyfikacji gleb Polski - gleby rolnicze, leśne i antropogeniczne Email

14.10.20 W dniu 22 września 2020 r. odbyła się konferencja naukowa nt. ”Integracja i doskonalenie systemów klasyfikacji gleb Polski - gleby rolnicze, leśne i antropogeniczne”. Konferencja była kolejnym spotkaniem przedstawicieli różnych środowisk w ramach Krajowej Platformy Glebowej organizowanej wspólnie przez IUNG-PIB, Polskie Towarzystwo Gleboznawcze oraz Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 160